Gothic na Scorpions.cz

Reklama

Banán Hosting
Anketa
Editorial
Screen dne

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/gothic/!funkce.php on line 194

Spolupráce
Naše ikonka:
Gothic weby: Slovenská stránka o celej sérii RPG hry Gothic
Spolupráce: Českáý mod vývojařský team
Českáý mod vývojařský team

Zkuste FF: Zkuste Firefox!

 

Mora Sul

14.11.2006 | Adam VeselýOpět je tu aréna ve které můžete bojovat,takže hurá do toho,šampión vyhraje Moon Blade,který se hodí do jednoho questu.

Find the first Temple key of MoraSul
Tento quest se vám splní,když v poušti najdete Yussufa,který je v táboře s jedním paladinem,jeho polohu jsem vyznačil na mapku,promluvte si s ním a on vám dá klíč od chrámu v Mora Sul,a řekne vám že jsou ještě 4,ty pak najdete ve městě. MAPA

Ornarok the temple slave
Obchodník Masil vám řekne že má Fire Chalice,a dá vám ho pokud pro něj budete pracovat,první co po vás bude chtít je aby jste odvedli pryč jeho otroka Ornaroka,nachází se kousek od klece a místa kde se točí prase,Masil vám řekne aby jste ho odvedli k chrámu Mora Sul a předali ho Fasimovy,Fasima najdete na cestě do chrámu u schodů,vezměte tedy Ornaroka tam a popovídejte si s Fasimem,ale ten vám řekne že ho nechce,že ho máte dovést ke Kaleschovi,ten se nachází dole u chrámu,dojděte tam a povězte mu o Ornarokovi,taky ho nechce takže ho můžete propustit,řekněte mu to a on odejde pryč a máte splněno.

Debt and Debiliti
Další úkol který vám dá Masil je,aby jste mu přinesli zpátky listiny od obchodníků,aby mohl znovu obchodovat,dá vám magickou rudu a řekne aby jste jí prodali a za peníze mu koupili ty listiny.Listiny má Ilja,Ramon s Hector,až je budete mít všechny tak zajděte za Fasimem a on vám dá Fire Chalice.

Follow Cruz to his old camp
Tam jde jste našli otroka Yusuffa,tak tam najdete i paladina Cruze,chce po vás aby jste s ním šli do jeho starého tábora,který byl napadne červi,tak tam s nim zajděte a pozabíjejte je a Cruz vám dá Fire Chalice.

Kaffus guards
Kaffuse najdete na druhé straně Mora Sul u studny,řekne vám že ho jeho stráže okradli,vy je máte najít a pozabíjet,nacházejí se v ruinách kousek od Kaffuse,jděte tam pozabíjejte je a jděte to říct Kaffusovi a je to

Discreed buisness
Obchodník Hamid po vás chce,aby jste o Ilji koupili amulet,tak zajděte za Iljou a kupte amulet,který po vás chce Hamid a jděte mu ho dát a je to.

Artifact trade
popovídejte si s Feasulem a ten vám řekne,že mu jdou špatně obchody,protože jeho otrok a zloděj Yusuf utekl a on by potřeboval obchodovat znovu,jenže to nejde protože otroky drží Tlustý muž,který se nachází u chrámu,tak tam zajděte najděte ho,on vás vyzve na souboj,poražte ho a řekněte mu že Feasul chce otroky pro obchod,on řekne že to zařídí,běžte to říct Feasulovi a je to.

The soul chalice
Ramon po vás bude chtít,aby jste mu přinesli 5 soul chaluiců,ty se nacházejí v příbytcích obchodníků na postely,prohledejte všechny horní byty a také stany a až najdete všech 5 tak mu je zaneste a máte splněno

The moon blade
kovář v Mora sul by chtěl mít Moon blade,ale ten dostane jen ten,kdo vyhraje všechny výzvy v aréně,tak to udělejte pokud ještě nemáte a pak mu Moon blade doneste a máte hotovo.

Open the temple of Mora sul
pokud zajdete k chrámu najdete tam Kelscha,který se chce dostat do chrámu,jenže potřebuje 5 klíčů,on sám má jeden a zbytek musíte najít,klíče mají obchodník Ilja,Kirk který se nachází u Hectora,jeden máte vy od Yusufa a pátý nemá nikdo jiný než šéf Mora sul Gonzales,od něj jsem klíč dostal tak že jsem s nomádama napadl Mora sul a osvobodil ho a pak si vzal klíč,zabil jsem taky Kalesha a otevřel jsem chrám,jsou tam nemrtví a tak dále,ale hlavně se tam nachází Adanosova koruna,kterou budete potřebovat k postupu ve hře.
Kirk vám ho dá za 500,půjdete s ním a on vás pak napadne,poražte ho a vezměte si od něj klíč a taky 500.
Ilja vám dá klíč pod podmínkou,že až budete uvnitř tak mu máte přinést vázu,pokud osvobodíte Mora sul tak vám úkol padá...

 Mapa klíču chrámu Mora Sul 

 

 

Yasmin
Hamid vám řekne,že má dárek pro svého starého přítele,ale ten přítel ho nepřijme jen tak,dá mu taky nějaký dárek a ten dárek má být pouze Yasmin,takže za tím chlapíkem zajděte,jmenuje se Murat a sídlí v oáze,do oázy se dostanete když půjdete ke chrámu a dáte se doprava tak po chvilce narazíte na tábor pod palmami,tak se nachází Murat,dejte s ním řeč a odmítejte nabídky dokud vám nenabídne Yasmin,pak s ní skočte za Hamidem a máte splněno.(pokud chcete můžete koupit za 300 Alimu a dát jí jako dárek Gonzalesovi)