Gothic na Scorpions.cz

Reklama

Banán Hosting
Anketa
Editorial
Screen dne

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/gothic/!funkce.php on line 194

Spolupráce
Naše ikonka:
Gothic weby: Slovenská stránka o celej sérii RPG hry Gothic
Spolupráce: Českáý mod vývojařský team
Českáý mod vývojařský team

Zkuste FF: Zkuste Firefox!

 

Community patch 1.74 je na světě

26.09.2010 | Jára Řízek

Údajně poslední verze opravného patche pro Gothic 3 byla před pár dny vydána. Opravuje velkou škálu bugů, přidává ohyb trávy a mnoho dalšího. Stahujte z WoG.de.
Patch můžete použít na všechny předchozí verze hry. Je plně funkční i s českou verzí hry.

Otevření modulu Risen

17.05.2010 | Jára Řízek

 
A je to tady. Dnes otevíráme modul Risen. Vstoupit do modulu můžete pomocí tlačítka Risen, v lëvém menu nahoře. Věci budeme postupně doplňovat. Doufáme, že se vám bude modul Risen líbit a budete jeho častými návštěvníky.

Máme twitter

17.02.2010 | Jára Řízek

 
Konečně i náš web má svůj twitter. Budeme vám přes něj přinášet různé informace a zajímavosti. 
Co je to twitter ? 
Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Tweety jsou textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers).
zdroj: wikipedia.cz
 
Náš twitter můžete navětívit pomocí toho odkazu nebo ikonky. 

Za každým naším "tweetem " bude v závorce písmeno, která vám ukazuje, který redaktor to napsal. Seznam redaktorů a jejich zkratek najdete v levém dolním rohu našeho Twitteru.

Vzpomínka na Myrtanu

16.02.2010 | Jára Řízek

 

Zlatá edice hry

26.12.2009 | Jára Řízek

nedávno byla v Německu vydána zlatá edice hry  Gothic 3. Zlatá edice obsahuje základní hru a datadisk Forsaken Gods. Její cena je 29,99 Eur. Komu nevadí dovoz z Německa a umí německy, určitě by se mohl o ní zajímat. Doufáme, že se zlatá verze vyjde i u nás v ČR a na SK. Kdo by si ji chtěl koupit, může tak učinit zde.
 
 
 
obal zlaté edice v Německu