Magie
26.09.2006 | Ivo Vorek
Magie
je vlastnost každému mágu vrozená, pouze je důležité naučit se ji
pořádně ovládat. Magie je další živel, ale jelikož dokáže ostatní živly
formovat a ovládat dá se říci, že je jim nadřazená. V Gothicu existují
dva druhy magie, magie boha Innose, která ovládá oheň, světlo a celkově
dobrá kouzla, ale také i temná magie boha Beliara, ta zase
používávyvolávání nemrtvých stvůr, avšak je zajímavé že právě tuto
magii ovládají i Innosovi kněži. Další popis jednotlivých kouzel najete
zde. A pro ty, kteří by se chtěli stát mágem mám jen jednu radu udělejte to, protože s kouzly je velká sranda.
.
![]()