Gothic na Scorpions.cz

Reklama

Banán Hosting
Anketa
Editorial

Vítejte na novém modulu Gothic centrály! Protože Risen je od stejné firmy jako první tři díly a Gothic 4 má zase název Gothic. Rozhodli jsme se udělat toto řešeší a vedle Gothicu 4 zprovoznit ještě Risen. Doufáme. že se vám zde bude líbit.

Jaroslav Řízek
šéfredaktor
Editorial
Screen dne

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/gothic/!funkce.php on line 194

Spolupráce

Náš banner:Spolupráce

Slovenská stránka o celej sérii RPG hry Gothic

Českáý mod vývojařský team

Českáý mod vývojařský team

Zkuste FF: Zkuste Firefox!


 

Lokace

12.02.2010 | Jára Řízek

Tábor Banditů
 
 
 Tábor banditů se nachází v rozlehlém močálu na severo-západě. Vládne mu Don Esteban. Hlavním zdrojem jídla pro tábor je lovení zvěře. Tábor se ale také zabývá vykopávkami v okolí. Jejich nepřátelé jsou Inkvizice.
 
 
 
 
 
 
Přístavní město
 
 
 Přístavní město se nachází na jihu ostrova. městu vládne Inkvizice. Podle nařízení Inkvizitora nikdo nesmí dovnitř a nikdo ven. Městu vládne Carlos. 

 
 
 
 
 
 
 
Klášter
 
 
 
 
  Klášter je pod vládou Inkvizitora Mendozy. Klášter je hlavní sídlo Mágů a Inkvizice. Do kláštera se dostanete dvěma způsoby: buď se necháte zajmout anebo s doporučením od města. V klášteře je také vstup do vulkánu.